Shubra
Hakkımızda

Shubra; 1 Aralık 2014 tarihinde Beykoz'un nadide yerlerinden Çubuklu'da hizmete açıldı.

Fatih köprüsünden kavacık çıkışına 10 dk, Acarkent Paşabahçe bağlantı yoluna 5 dk, Beykoz merkeze 5 dk, Kanlıca'ya 5 dk uzaklıktadır.

Beykoz'un eşsiz boğaz manzarasıyla İstinye, Yeniköy, Tarabya açısıyla dünya mutfağının leziz tatlarına ev sahipliği yapan Shubra, dört ana lezzet profili (Meksika, Fransız, İtalyan, Türk) trend olarak doğu ve batı birleşimlerinin harmanlandığı konseptiyle misafirlerini ağrlıyor.

50 kişilik açık ve 175 kişilik kapalı olmak üzere toplamda 325 kişi kapasiteli restaurantımızda özel günler, kutlamalar, doğum günü organizasyonları ya da özel VIP odalarımızda sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Günümüz yüksek trendleri ele alındığında restaurant işletmeciliğinin özel bir öneme sahip olduğu görülür. İnsanların yemekten vazgeçemeyeceği düşünülürse; önce müşteri memnuniyetini hedeflemiş, kaliteli, güvenilir restaurantların başarılı olması kaçınılmazdır. Bizler de gelen misafirlerin kendilerine lüks servis sunulduğu, dekorasyon ve tasarımlarımızla göze çarpıyoruz.

"Tebdil-i mekanda ferahlık vardır" atasözü tam olarak Shubra'yı tarif etmektedir. Yeşiliyle, mavisiyle, ormanıyla, mükemmel doğasının vermiş olduğu o eşsiz rahatlığı, zarifliği ve muazzam manzarasıyla hiçbir yerde bulamayacağınız sınırsız hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Shubra Cafe & Restaurant
Shubra Cafe & Restaurant
Shubra Cafe & Restaurant
Shubra Cafe & Restaurant